Komplety farb

Komplety farb 

Wysokiej jakości profesjonalne akwarele dla artystów niemieckiej firmy Schmincke. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 12 akwarel w kostce (połówki).

Wysokiej jakości profesjonalne akwarele dla artystów niemieckiej firmy Schmincke. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 36 sztuk akwarel w kostce (połówki). 

Wysokiej jakości akwarele dla artystów niemieckiej firmy Schmincke. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 12 akwarelek w kostce (połówki).

Akwarele profesjonalnej jakości dla artystów holenderskiej firmy Talens. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 24 akwarel w tzw. "półkostce" (1/2)

Akwarele profesjonalnej jakości dla artystów holenderskiej firmy Talens. W eleganckim metalowym pudełku znajduje się 12 akwarel w tzw. "półkostce" (1/2)

Akwarele Van Gogh Pocket Box 24  kolorów w plastikowej kasecie Farby akwarelowe Van Gogh to transparentne farby o bardzo intensywnych barwach.

Akwarele Van Gogh Pocket Box 12 kolorów w plastikowej kasecie Farby akwarelowe Van Gogh to transparentne farby o intensywnych barwach

Akwarele profesjonalnej jakości dla artystów holenderskiej firmy Talens. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 48 akwarel w tzw. "półkostce" (1/2)

Lascaux Artist Metallics komplet trzech akrylowych farb metalicznych na bazie pigmentów mineralnych