Komplety farb

Komplety farb 

Wysokiej jakości profesjonalne akwarele dla artystów niemieckiej firmy Schmincke. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 24 sztuki akwarel w kostce (połówki).

Wysokiej jakości akwarele dla artystów niemieckiej firmy Schmincke. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 12 akwarelek w kostce (połówki).

Wysokiej jakości akwarele dla artystów niemieckiej firmy Schmincke. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 24 sztuki akwarelek w kostce (połówki).  

Akwarele profesjonalnej jakości dla artystów holenderskiej firmy Talens. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 24 akwarel w tzw. "półkostce" (1/2)

Akwarele profesjonalnej jakości dla artystów holenderskiej firmy Talens. W eleganckim, czarnym, metalowym pudełku znajduje się 12 akwarel w tzw. "półkostce" (1/2)

Akwarele profesjonalnej jakości dla artystów holenderskiej firmy Talens. W eleganckim metalowym pudełku znajduje się 12 akwarel w tzw. "półkostce" (1/2)

Akwarele Van Gogh Pocket Box 24  kolorów w plastikowej kasecie Farby akwarelowe Van Gogh to transparentne farby o bardzo intensywnych barwach.