16203 Orange KREUL Glass & Porcelain Classic 20ml

KREUL Glass&Porcelain Classic to klasyczne farby do szkła i ceramiki umożliwiające uzyskanie powłoki przypominającej szkliwo ceramiczne.   Więcej szczegółów

13,00 zł

Producent: Kreul Kreul

19912

2 szt.

Ostatnie egzemplarze!

KREUL Glass&Porcelain Classic to klasyczne farby do szkła i ceramiki umożliwiające uzyskanie powłoki przypominającej szkliwo ceramiczne. Są to farby wodne, charakteryzują się dużą siłą krycia, połyskiem, krótkim czasem schnięcia i światłotrwałością. Po wypaleniu stają się odporne na działanie wody, pomalowane przedmioty można myć w zmywarce.  Odpowiednie do malowania przedmiotów odpornych na wysoką temperaturę, jak np. porcelana, szkło, szkliwiona ceramika, terakota i metal. Można używać również do malowania materiałów nieodpornych na wysoką temperaturę, takich jak: plexi, lustra i tworzywa sztuczne. Nie stosować na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Czas wysychania – 4 godziny. Aby przedmiot utrwalić, należy umieścić go w zimnym piekarniku i po nagrzaniu wypalać w temperaturze 160 ⁰C przez 90 min.

Gama kolorów:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

16203 Orange KREUL Glass & Porcelain Classic 20ml

16203 Orange KREUL Glass & Porcelain Classic 20ml

KREUL Glass&Porcelain Classic to klasyczne farby do szkła i ceramiki umożliwiające uzyskanie powłoki przypominającej szkliwo ceramiczne.