Produkty Lascaux

Produkty Lascaux 

Ten przyjazny dla środowiska i bardzo skuteczny Brush Cleaner delikatnie i niezawodnie usuwa pozostałości farb akrylowych i gwaszu.

Lascaux Hydro-Sealer to bezrozpuszczalnikowy grunt, który nadaje się do wszystkich twardych i porowatych podłoży, od lekko chłonnego betonu po wysoce chłonne stiuki.

LASCAUX Fixative to uniwersalna, nieżółknąca żywica akrylowa do utrwalania akwareli, pasteli i węgla. Nie wpływa na kolor i wygląd kompozycji. Dostępne w aerozolu 300 ml.

Klej akrylowy Lascaux Acrylkleber  498 HV to uniwersalny i sprawdzony klej wodny stosowany zarówno na mokro i na sucho.

Acrylkleber 303 HV to wszechstronny, niezwykle elastyczny klej kontaktowy. Odpowiedni do zgrzewania / dublowania. Suchy film pozostaje wodoodporny, trwale lepki i przezroczysty.

Lascaux UV Protect 3 Satin to archiwalny lakier akrylowy w sprayu z ochroną przed promieniowaniem UV. Nadaje się do akryli, olejów, temper, akwareli i pasteli, a także wydruków atramentów i zdjęć na praktycznie dowolnym podłożu.

Lascaux UV Protect 2 Matt to archiwalny lakier akrylowy w sprayu z ochroną przed promieniowaniem UV. Nadaje się do akryli, olejów, temper, akwareli i pasteli, a także wydruków atramentów i zdjęć na praktycznie dowolnym podłożu.

Lascaux UV Protect 1 Gloss to archiwalny lakier akrylowy w sprayu z ochroną przed promieniowaniem UV. Nadaje się do akryli, olejów, temper, akwareli i pasteli, a także wydruków atramentów i zdjęć na praktycznie dowolnym podłożu.