Szpatułka silikonowa Catalyst Blade 30mm Nr. 04

Łopatki Catalyst są wykonane z elastycznego silikonu, aby umożliwić artystom nową formę ekspresji. Szpatułki Catalyst są ergonomicznie zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​dłoni, umożliwiając bezpośrednią interakcję z pracą.   Więcej szczegółów

34,90 zł

Producent: Catalyst Princeton Catalyst Princeton

23132

Ten produkt został wyprzedany, oczekujemy dostawy towaru

Niezupełnie pędzel. Niezupełnie nóż paletowy. Narzędzia Catalyst są wykonane z elastycznego silikonu, aby umożliwić artystom nową formę ekspresji. Szpatułki Catalyst są ergonomicznie zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​dłoni, umożliwiając bezpośrednią interakcję z pracą.

Blade Catalyst są zamontowane na rączkach pędzli artystycznych, co stanowi połączenie tradycji i innowacji.

Zaprojektowany do stosowania z farbami o dużej gęstości, Catalyst radzi sobie z olejami, akrylami i olejami wodorozcieńczalnymi. Ponieważ są odporne na ciepło, wyróżniają się enkaustyką. Artyści używają ich do gipsu, gliny a nawet lukru. Wykonane z silikonu zatwierdzonego przez FDA, szpatułki i kliny Catalyst doskonale nadają się do przygotowywania żywności.

Dzięki szpatułką i klinom Catalyst czyszczenie jest dziecinnie proste. Silikon jest łatwy do czyszczenia i odporny na rozpuszczalniki. W większości przypadków czyszczenie można przeprowadzić przy użyciu łagodnego mydła i wody. Zaschniętą farbę można usunąć z powierzchni silikonowej. Szpatułki Blade Catalyst można nawet odłączyć od drewnianych rączek w celu oczyszczenia i łatwo wymienić po wyschnięciu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szpatułka silikonowa Catalyst Blade 30mm Nr. 04

Szpatułka silikonowa Catalyst Blade 30mm Nr. 04

Łopatki Catalyst są wykonane z elastycznego silikonu, aby umożliwić artystom nową formę ekspresji. Szpatułki Catalyst są ergonomicznie zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​dłoni, umożliwiając bezpośrednią interakcję z pracą.