Werniks Golden MSA z UVLS Satynowy

Werniks końcowy MSA z systemem UVLS (stabilizatorów UV) to unikalna formuła żywicy akrylowej na bazie spirytusu mineralnego. System ten tworzy twardszą i  Więcej szczegółów

99,90 zł

19213

Ten produkt został wyprzedany, oczekujemy dostawy towaru

Werniks końcowy MSA z systemem UVLS (stabilizatorów UV) to unikalna formuła żywicy akrylowej na bazie spirytusu mineralnego. System ten tworzy twardszą i mniej przepuszczalną powłokę niż werniksy akrylowe na bazie wody. Werniks MSA może być stosowany na powierzchniach akrylowych, olejnych oraz aklidowych. Zmniejsza przenikanie cząsteczek kurzu i brudu oraz zwiększa trwałość powierzchni pracy malarskiej. Wyschnięty werniks może być usunięty za pomocą spirytusu mineralnego (White Spirit) oraz rozpuszczalnika MSA (Mineral Spirit Acrylic). Polecany do zabezpieczania prac eksponowanych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Werniks końcowy MSA to forma koncentratu, przed aplikacją należy doprowadzić produkt do porządanej konsystencji mieszając go z rozpuszczalnikiem typu White Spirit (wykluczone jest stosowanie rozpuszczalników bezzapachowych!)

W zależności od metody aplikacji należy stosować proporcje:
- alpikacja pędzlem: 3:1 (werniks : rozpuszczalnik)
- aplikacja rozpylaczem: 1:1

Pojemność : 237 ml