Wosk w paście Starwax średni dąb 375 ml

Wosk antiquaire w paście firmy Starwax   Więcej szczegółów

30,81 zł

Producent: Starwax Starwax

4 szt.

Wosk antiquaire w paście firmy Starwax
kolor : średni dąb

Pojemność 375 ml 

Nisko pigmentowa pasta woskowa do wykończenia pod kolor bejcy i pielęgnacji pod kolor. Odżywia włókna drewna, chroni przed wysychaniem i plamami, podkreśla urodę słojów drewna, po wypolerowaniu satynowy połysk. Tradycyjny, od stuleci stosowany produkt do konserwacji drewna. Łatwy w użyciu. Doskonały do wykańczania drewna bejcowanego (pod kolor bejcy), surowego i Pasty do wybielania (bezbarwny). Po wypolerowaniu otrzymujemy satynowy połysk.


Wydajność: ok. 30 m2 z 1l

Sposób użycia:

Woskowe wykańczanie drewna: Wosk gęstnieje w niskiej temperaturze, przed użyciem ogrzać przechowując w ciepłym pomieszczeniu, Nakładać na drewno suche, idealnie wyszlifowane i odkurzone. Wcierać w drewno cieniutko, wzdłuż włókien najlepiej pakułami bawełnianymi. Pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 2 godziny. Energicznie i dokładnie wypolerować szczotką, wełną stalową 000 lub starym spranym wełnianym swetrem. Nałożyć drugą warstwę analogicznie jak pierwszą i dokładnie ją wypolerować.
Pielęgnacja mebli: Ogrzać wosk. Wcierać cieniutką warstwę pakułami bawełnianymi, Pozostawić do wyschnięcia. Dokładnie wypolerować. Przed woskowaniem bejc Starwax zalecane jest zastosowanie Utrwalacza Starwax.

Skład:

Olejek terpentynowy mniej niż 21% rozpuszczalników, olejek sosnowy poniżej 1%, wosk pszczeli. 30% woski, w tym 3,8% wosk pszczeli.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wosk w paście Starwax średni dąb 375 ml

Wosk w paście Starwax średni dąb 375 ml

Wosk antiquaire w paście firmy Starwax